Nachádzate sa tu

Vyliečenie z rakoviny

Kategória: 

Predpokladala sa , že to bude normálna operácia. Ale keď jej lekári otvorili brucho, zistili, že hrubé črevo, vaječník a maternica boli zrastené do jedného zhluku.
Moja najmladšia sestra bola 11.2 2004 operovaná na nádor maternice. Predpokladala sa , že to bude normálna operácia. Ale keď jej lekári otvorili brucho, zistili, že hrubé črevo, vaječník a maternica boli zrastené do jedného zhluku. Lekári boli šokovaní a okamžite to zašili. Nedá sa nič robiť, pokiaľ sa rana nezahojí a kým sa nevyberú stehy. Čakali teda na odstránenie stehov a na prevoz do inej nemocnice, kde sa mali robiť ďalšie vyšetrenia. Rodinný príslušníci boli v tom čase v panike, lebo nevedeli, čo sa bude diať. Ale rana sa zázračne zahojila, rýchlejšie než sa očakávalo – napriek tomu, že pacientka bola diabetičkou. Hneď ju previezli do nemocnice „ LISSY HOSPITAL“ v Ernakulam. Vyšetrenia potvrdili, že má rakovinu v pokročilom štádiu. Dávali jej nádej iba pár týždňov alebo mesiacov života. Nič nedávalo záruku pre jej život. Mala som pocit, že ju (moju sestru) už nikdy vo svojom živote neuvidím. S pocitom hlbokej bolesti a agónie som ju odovzdala do rúk Božích. Nežiadala som o jej život. Nežiadala som o uzdravenie, ale žiadala som o odvahu a silu prijať jeho vôľu s pomocou milosti a milosrdenstva pre seba i pre tých, ktorí sú jej drahí. A aby bola schopná ísť domov ku svojmu Stvoriteľovi s odovzdanosťou.
Celý ten čas som sa modlila s rozpätými rukami jedinú modlitbu: „ Otče náš, ktorý si na nebesiach...“.
23.2. ju mali previezť do onkologickej nemocnice v Amale. Deň predtým lekári vyjadrili určité pochybnosti a požiadali nás, aby sme počkali. Na naše prekvapenie jeden test bol negatívny. Tak ho celý znova zopakovali.
Vtej chvíli som bola inšpirovaná modliť sa k bl. sestre Zdenke. Modlila som sa, aby sa stal zázrak. Dobre vediac, že sestra Zdenka mala tiež rakovinu pred smrťou a tiež bola zdravotníčkou. Denne som chodila do malej kaplnky v materskom dome, kde sú jej relikvie. Naplno som verila, že ona, viac ako ktokoľvek iný, pochopí situáciu mojej sestry, ktorá má 35 rokov a má 7 ročného syna. Boh vie lepšie, než my sami, čo je pre nás každého najlepšie.
Na moje veľké potešenie a úľavu som dostala 26.2. správu, že sestra nemá žiadnu rakovinu. Nemohla som uveriť svojim ušiam. Lekári sami boli o hromení. Povedali, že toto je niečo mimo lekárskej vedy.
Ďakujem Bohu, ktorý konal tak zázračne cez bl. sestru Zdenku a zachránil život mojej sestry. Nech je pochválené jej meno.

Značky: 

Vypočutia na príhovor bl. Zdenky

Blahoslavená Zdenka, veľmi pekne ďakujem za vyprosenie počatia detí pre rodiny, ktoré prosili o pomoc a modlitbu. Všetky vymodlené deti boli zázračne na Tvoj príhovor počaté a narodené. Veľké Pán Boh zaplať za všetko, čo nám vyprosuješ. (z kroniky v P.Biskupiciach)
V sobotu 23. júla 2016 v závere pútnickej svätej omše odznelo svedectvo pána Martina Bobríka o uzdravení syna Sebastiana na príhovor bl. Zdenky.
Sestra Zdenka pomáha... uvádzame niekoľko osobných poďakovaní od tých, ktorí zakúsili účinný príhovor bl. Zdenky

Stránky