Nachádzate sa tu

Sestra Zdenka pomáha

Kategória: 

Chcem sa Vám poďakovať za modlitby, ktoré ste predniesli Pánovi za mňa a moju rodinu...

 Chcem sa Vám poďakovať za modlitby, ktoré Ste predniesli Pánovi za mňa a moju rodinu. Nech Vás Pán žehná za dobrodenia, ktoré prinášate denne prednášaním prosieb mnohých ľudí. Pán Vás za to žehnaj!   (22. 3. 2015)       

Pán Boh Vám odplať všetky modlitby za môjho manžela, sila modlitby je úžasná, stále dôverujem Bohu a on  robí zázraky aj v mojom živote nestačím sa čudovať ako sa môj manžel mení k lepšiemu. Nech Vás Náš Pán požehnáva. Bohu vdaka za Vás.  Lubica   ( 8. 4. 2015)

   Zdravím Vás a chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za modlitby.Daniel dnes úspešne zmaturoval.  Nech Vás Pán požehná, dá Vám pokoj, a požehná Vás zdravím. Pán Boh zaplať. ďakujúca mama (27. 5. 2015)       

Vypočutia na príhovor bl. Zdenky

V uverejnených bulletinoch si môžte prečítať svedectvá z kroník v pútnickom kostole v Podunajských Biskupiciach, v rodisku sestry Zdenky v Krivej a tiež úryvky z ďakovných listov.
Blahoslavená Zdenka, veľmi pekne ďakujem za vyprosenie počatia detí pre rodiny, ktoré prosili o pomoc a modlitbu. Všetky vymodlené deti boli zázračne na Tvoj príhovor počaté a narodené. Veľké Pán Boh zaplať za všetko, čo nám vyprosuješ. (z kroniky v P.Biskupiciach)
V sobotu 23. júla 2016 v závere pútnickej svätej omše odznelo svedectvo pána Martina Bobríka o uzdravení syna Sebastiana na príhovor bl. Zdenky.
Sestra Zdenka pomáha... uvádzame niekoľko osobných poďakovaní od tých, ktorí zakúsili účinný príhovor bl. Zdenky

Stránky