Nachádzate sa tu

COLORADO SPRINGS

Kategória: 

Svedectvo spojené so zázrakom na príhovor sr. Zdenky, na základe ktorého sa posunul jej proces k svätorečeniu
Moja sesternica býva v Colorado Springs. Na Vianoce mi písala o 62–ročnom manželovi jej priateľky, ktorý trpel asi 4 roky na rakovinu hrubého čreva. Napriek všetkému sa rakovina rozšírila do pankreasu a pečene. Keď koncom novembra stratil skoro polovicu svojej váhy, jeho rodine povedali, že zomiera a lekári už pre neho nemôžu nič urobiť. Chcel zomrieť doma, a tak si ho jeho manželka zobrala domov a pozvala si pomoc z hospicu. Bol na morfiu, vo veľkých bolestiach. Moja sesternica, podobne ako jeho manželka, sa vrúcne modlili k Bohu na príhovor bl. Zdenky. Po týždni začal jesť a začiatkom decembra zmizli jeho bolesti. Znova získal takmer celú svoju stratenú váhu a dá sa povedať, že teraz žije normálnym životom. Môže cestovať, nakupovať, môže sa sám postaviť na nohy. Jeho lekári hovoria, že pre tento zvrat nie je pozemské vysvetlenie.

Margaret  Van Lierde

Značky: 

Vypočutia na príhovor bl. Zdenky

V uverejnených bulletinoch si môžte prečítať svedectvá z kroník v pútnickom kostole v Podunajských Biskupiciach, v rodisku sestry Zdenky v Krivej a tiež úryvky z ďakovných listov.
Blahoslavená Zdenka, veľmi pekne ďakujem za vyprosenie počatia detí pre rodiny, ktoré prosili o pomoc a modlitbu. Všetky vymodlené deti boli zázračne na Tvoj príhovor počaté a narodené. Veľké Pán Boh zaplať za všetko, čo nám vyprosuješ. (z kroniky v P.Biskupiciach)
V sobotu 23. júla 2016 v závere pútnickej svätej omše odznelo svedectvo pána Martina Bobríka o uzdravení syna Sebastiana na príhovor bl. Zdenky.
Sestra Zdenka pomáha... uvádzame niekoľko osobných poďakovaní od tých, ktorí zakúsili účinný príhovor bl. Zdenky

Stránky